Serwis turystyczny o Słowacji Rekreačný domček Pechota, Terchová
   
 
O P I S

Rekreačný domček Pechota jest usytuowany w przyjemnym otoczeniu znanej miejscowości turystycznej Terchová, w jej dzielnicy Biely Potok, z pięknym widokiem na Mały Rozsutec. Okolice zakwaterowania zapewnią a naszym gościom bogate i wspaniałe możliwości dla turystyki i rekreacji. Można poznać piękne Janosikowe dziury, znajdujące się w odległości zaledwie 1 km od domu. Zapraszamy również na liczne wycieczki piesze i trasy rowerowe w pięknej okolicy Doliny Vratnej. Uprzyjemni Państwa pobyt relaks w Parku Wodnym Terchovec, lub degustacja tradycyjnych lokalnych specjałów. W zimie są tu stworzone idealne warunki do jazdy po narciarskich trasach. Do Państwa dyspozycji są pobliskie ośrodki narciarskie Ski Gavurky (3 km) i Vrátna Free Time Zone (6 km).

Oferujemy naszym gościom całoroczne komfortowe zakwaterowanie w oddzielnym domu rekreacyjnym, który jest przystosowany na wygodny wypoczynek od 6 do 8 osób. Część parteru obiektu stanowi przyjemny salon z kominkiem, z wygodnymi miejscami do siedzenia przy TV+SAT, jak też w pełni wyposażona kuchnia, w której można we własnym zakresie przygotować sobie jedzenie. Do dyspozycji gości jest kuchenka gazowa, kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, lodówka z zamrażarką i kuchenką mikrofalowa. Piętro domu składa się z trzech wygodnych sypialni 2-osobowych, przy czym w jednej z nich jest możliwość korzystania z dwóch dodatkowych łóżek na dwóch rozkładanych fotelach. W celu zapewnienia komfortu gości zarówno na parterze i na pierwszym piętrze znajduje się dodatkowa łazienka z WC. Obiekt podłączony jest do Internetu za pomocą WiFi.

 

Wygodnie goście mogą się zrelaksować na przestronnym krytym tarasie domu, z możliwością posiedzenia i grillowania na ogrodowym kominku. Dom posiada wspólny ogród, z którego korzystają również właściciele obiektu. Parkowanie samochodu jest możliwe bezpośrednio przy obiekcie. Czekamy na wizytę Państwa !

 

Całkowita pojemność obiektu: min. 6 maks. 8 łóżek (2x2, 1x2+2).

 
O B I E K T

Nazwa

Rekreačný domček Pechota

Rodzaj

Kwatera prywatna

Adres

Terchová 706, 013 06 Žilina

Miejscowość

Terchová

Powiat

Žilina

Województwo

Žilina

Położenie obiektu

49°15\'42.96\"S 19° 4\'54.57\"V

Region turystyczny

Mała Fatra, Dolina Vratna, Ośrodek narciarski Vratna
Pojemność 6+2 łóżka
 
K O N T A K T

Telefon

(+421) 911 328 764

Email

privat@terchovec.sk

www

www.terchovec.sk
 
W Y P O S A Ż E N I E,   A T R A K C J E
Wyposażenie obiektu ogród, grill, świetlica, TV, kuchnia, Internet, parking
Wyposażenie pokoju  
Sport i turystyka turystyka piesza, turystyka górska, alpinizm, turystyka rowerowa, narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, snowboard: saneczkarstwo, jazda konna:
Atrakcje w okolicy  
 
C E N N I K

ŁÓŻKO - sezon letni

10 euro

sezon zimowy

10 euro

poza sezonem

10 euro

Boże Narodzenie

15 euro

Sylwester

15 euro

WYŻYWIENIE - śniadanie

 

2 posiłki (półpensja)

 

3 posiłki (pensja)

 

Inne opłaty

 

Zniżki

 

Płatności

Gotówka

 
O D L E G Ł O Ś C I
Autobus 0,2 km Pociąg 27 km
Sklep spożywczy 3 km Restauracja 1,5 km

Telefon

 

Bankomat

3 km

Poczta

3 km

Apteka

3 km

Kąpielisko

3 km

Wyciąg narciarski

3 km
 
F O T O
       
       

 

Opracowanie RoN 2016

 
 

Ostatnia modyfikacja  24-04-2016